Raport spotkań towarzyskich z SP8

Z zapowiadanych na wczoraj trzech meczy odbyły się dwa:

Young vs AKP 9:5 (spotkanie towarzyskie)
pierwszą połowę meczu zdominowali „chłopcy” z Young większość czasu gra toczyła się na połowie AKP (6:1) po przerwie AKP nabrało wiatru w żagle i zaczęło odrabiać straty .
Druga połowa wygrana przez AKP 4:3 a cały mecz zakończył się wynikiem 9:5 . W pierwszej połowie w barwach Young zagrał Szambelan a drużynie AKP towarzyszyła wierna kibicka :
Drugie spotkanie to Tigers vs FC PG 12:2 spotkanie o tyle ciekawe że mogliśmy popatrzeć na grę ekipy która od przyszłego sezonu zagra już w lidze playareny poza tym (tak na moje oko) perełka w tym meczu okazał się Mikołaj niespełna 13-sto letni bramkarz Tigersów miło było patrzeć na jego interwencje i przyznam się tu nie kibicowałem drużynom a jemu  ma chłopak potencjał .

Trzecie spotkanie nie odbyło się niestety Leroy Merlin nie zawitało wczoraj na boisko.